CENÍK

Konkrétní orientační cenovou nabídku Vám rád předložím po sdělení požadovaných činností a údajů o stavbě (zda je možné napojit se na kanalizaci, vodovod nebo je nutné řešit kanalizaci žumpou, jímkou na vyvážení, ČOVkou a vodu vrtanou studnou apod.) . Po vyplnění dostanete nezávaznou cenovou nabídku a vzor již realizovaných prací (vzorový projekt pro stavební povolení, od 1.1.2018, vzorový projekt pro společné povolení stavby, DSP+DÚR). Vzorový projekt je k nahlédnutí na této stránce níže.

V případě potřeby zašlu vzor i na projekt garáže pro společné povolení stavby platné od 1.1.2018 (DSP+DÚR). Stačí napsat poznámku do nezávazné poptávky „PROSÍM O ZASLÁNÍ VZOROVÉHO PROJEKTU GARÁŽE“.

Důležitým upozorněním nebo poznámkou je to, že NEPROVÁDÍM projekty !!!REKONSTRUKCÍ!!! (stavebních úprav) a projekty DŘEVOSTAVEB.

NÁVŠTĚVA NA POZEMKU PODLE KM: do 30 km je cena 200,- Kč, od 31-50 km je cena 500,- Kč, od 51-70 km je cena 800,- Kč, od 71-90 km je cena 1.200,- Kč, od 91-120 km je cena 1.800,- Kč, od 121-150 km je cena 2.200,- Kč, od 151+ km je cena 3.500,- Kč. Cena je stanovena podle mapy.cz – nejrychlejší cesta včetně placených úseků (mýt). Při vypracování individuálního projektu bude 50% z ceny za dopravu na pozemek odečteno. Doprava je počítána podle toho, co se nachází blíže Vašeho pozemku, centrála/pobočka.

POTŘEBNÉ PODKLADY PRO ZPRACOVÁNÍ PROJEKTU INDIVIDUÁLNÍHO PROJEKTU RODINNÉHO DOMU:
- geodetické zaměření pozemku (výškopis a polohopis)
- vedení všech inženýrských sítí (vodovod, kanalizace, plyn, elektřina, veřejné osvětlení, internet, telefon, optické kabely)
- informace o ochranných pásmech + jejich podmínky
- územní plán + regulativa dotčeného území (parcely)
- místa napojení na inženýrské sítě (voda, kanalizace, plyn, telefon, elektřina)
- měření radonu a hydrogeologický průzkum (HG hlavně kvůli zakládání stavby a likvidaci dešťových vod)
- orientační zakreslení RD na pozemku (stačí od ruky včetně okótování, vyznačit vjezd na pozemek a vstup na pozemek)
- způsob nakládání s dešťovou vodou (dešťová kanalizace, jímka na dešťovou vodu, trativod do vsaku na pozemku)
- představa o budoucí energetické náročnosti budovy, specifikace stavebního materiálu, tloušťka obvodového zdiva a použitý stavební systém (YTONG, POROTHERM, HELUZ, PORFIX, VPC SENDWIX – KM BETA popř. jiné). Použití zateplovacího systému (EPS, minerální vata a jiné).

VZOR SMLOUVY O DÍLO ZDE:

SoD

VZOROVÝ PROJEKT K NAHLÉDNUTÍ ZDE:

Technicka zprava

C.1. – Situace sirsich vztahu

C.2. – Katastralni situacni vykres

C.3. – Koordinacni situacni vykres

D.1.1. – 01 – Zaklady

D.1.1. – 02 – 1.NP

D.1.1. – 03 – Podkrovi

D.1.1. – 04 – Krov

D.1.1. – 05 – Pudorys strechy

D.1.1. – 06 – Rez A-A

D.1.1. – 07 – Pohledy

Vyplňte nezávaznou poptávku.

Comments are closed.